На Чорнухинщині вшанували Героїв Крут

На Чорнухинщині вшанували Героїв Крут

29 січня 2019 року з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут у Чорнухах відбулися урочиста хода від приміщення райдержадміністрації до пам’ятного знаку «Курган козацької слави», покладання квітів та мітинг, участь в якому взяли керівники району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, райвійськкомату, трудових колективів райцентру, громадсько-політичних сил, учасники АТО.

Перед учасниками мітингу виступили голова райради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, які нагадали    присутнім, що 29 січня, 101 рік тому, відбувся нерівний бій біля залізничної станції Крути на Чернігівщині між військами більшовицької Росії та українськими юнаками, які стали на захист молодої Української Народної республіки, розкрили його вагоме історичне значення. Подвиг юнаків – наша пам’ять і біль,  невід’ємна частина  історії України. Він навічно увійшов  в  літопис боротьби за  незалежність нашої держави. Сьогодні цей літопис продовжують українці, які на сході країни захищають незалежність і територіальну цілісність своєї держави.

Учасники мітингу вшанували світлу пам'ять Героїв Крут хвилиною мовчання.