На Чорнухинщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

На Чорнухинщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня 2017 року представники влади району, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, громадськість селища Чорнухи  пройшли урочистою ходою від приміщення адмінбудинку до пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, де відбулося покладання квітів та урочистий мітинг, яки відкрив селищний голова Олександр Василенко.

До присутніх звернулися голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик. Вони щиро подякували учасникам ліквідації за зроблене у свій час для України та її народу, за героїзм і силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Зазначили, що саме у такі важкі часи, як випробування Чорнобилем, сповна  розкриваються високі людські якості. Основним завданням влади сьогодні як на державному, так і на районному рівні, залишається турбота й соціальний захист ліквідаторів.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, чиє життя обірвав смертоносний атом.