На Чорнухинщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

На Чорнухинщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Районні заходи  з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС розпочалися у райдержадміністрації із зустрічі з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС у форматі «круглого столу» на тему: «Про стан   соціального захисту, медичного обслуговування та пенсійного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» , який провів заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик.

Участь у «круглому столі» взяли та  виступили  головний  спеціаліст відділу у справах інвалідів та пенсіонерів  управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Наталія Зінчик, начальник управління  соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Молдован, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги» Віктор Огарь, заступник начальника Лохвицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області  Юрій Самойлік. Також на заході були присутні представники Центральної районної аптеки № 67, ЗМІ району.

Потім відбулися урочисті хода та мітинг біля пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за участі представників влади району, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, громадськості селища Чорнухи.

До присутніх звернулися голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова громадської організації «Союз Чорнобиль Чорнухинщини» Василь Макаренко. У своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив, що основним завданням влади сьогодні як на державному, так і на районному рівні, залишається турбота й соціальний захист ліквідаторів та щиро подякував за мужність, за зроблене у свій час для захисту України і її народу від смертоносної радіації.

Присутні на мітингу вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання.

Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС побували в Свято-Покровській церкві селища.