На Чорнухинщині вшанували захисників України

На Чорнухинщині вшанували захисників України

Сьогодні, 12 жовтня, з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Курган козацької слави» в селищі Чорнухи. Присутні вшанували пам'ять про захисників України, які в різні часи віддали своє життя за її незалежність, територіальну цілісність, хвилиною мовчання.

В районному Центрі культури і дозвілля відбулися урочисті заходи та тематичний концерт, який супроводжувався демонстрацією світлин про будні наших земляків під час проходження служби в зоні АТО.

До учасників урочистостей – військовослужбовців, громадськості, шкільної молоді –  звернулися заступник голови райдержадміністрації  Владислав Бибик, заступник голови райради Микола Турчин, військовий комісар Чорнухинського райвійськкомату полковник Ілля Лапін. Багато  хорошого було сказано на адресу захисників Вітчизни різних поколінь, які відстоювали  і сьогодні відстоюють територіальну цілісність та незалежність України, ризикували і ризикують життям заради нашого майбутнього.

Двоє наших земляків – підполковник Михайло Лець, старший солдат Валерій Гавриленко –  нагороджені відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», учасники бойових дій старшина 1 статті запасу Григорій   Захарченко, солдати запасу Роман Мисюра, Олександр Крячко, Ігор Литвин, рядовий запасу Михайло Ляш – грамотами райдержадміністрації та райради.

Капітану Володимиру Іванову вручено відзнаку Міністра оборони України медаль «За сприяння Збройним Силам України».

Привітав бойових побратимів зі  святом перший командир 16-о окремого мотопіхотного батальйону уродженець Чорнух Іван Петренко.

Присутні в залі вшанували пам'ять полеглих за світле майбуття хвилиною мовчання.

Зранку представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування разом із батьками поклали квіти на могили захисників України, які загинули під час проходження служби в ЗСУ.

Цього дня учасників АТО запросили на польову кашу.

В закладах загальної середньої освіти району відбулися зустрічі з учасниками АТО,  військовим комісаром райвійськкомату, години мужності і відваги, бесіди, виставки малюнків та інші заходи.