На Чорнухинщині вшанували захисників України

Версія для друкуВерсія для друку

На Чорнухинщині вшанували захисників України

 

Районні заходи до Дня захисника України, як відбулися на Чорнухинщині 11 жовтня, розпочалися  в райдержадміністрації із засідання «круглого столу» на тему: «Соціальний захист, пенсійне та медичне забезпечення учасників АТО/ООС», який   провів заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик. 

Під час засідання обговорено актуальні питання щодо безоплатного медичного забезпечення, правового регулювання пільг на житлово-комунальні послуги, санаторно-курортного лікування учасників АТО/ООС, безкоштовного проїзду та пенсійного забезпечення. 

Участь у заході взяли селищний голова Олександр Василенко, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу «Чорнухинське бюро правової допомоги», Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, Пенсійного фонду, КНП «Чорнухинський центр  первинної медико-санітарної  допомоги», райвійськкомату, ЗМІ району. 

Потім керівники району разом із представниками громадськості пройшли урочистою ходою до пам’ятного знаку «Курган козацької слави» в селищі Чорнухи, де відбулося покладання квітів, урочистий мітинг з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та тематичний концерт. 

З наступаючими святами – Днем захисника України, Днем Українського козацтва – учасників бойових дій, представників організацій райцентру, шкільну молодь – щиро привітали військовий комісар Чорнухинського райвійськкомату Ілля Лапін, голова  райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун, селищний голова Олександр Василенко. Було наголошено, що Україна завжди піддавалася агресії з боку сусідів і завжди, як і сьогодні, на оборону своєї Вітчизни ставали кращі її сини і дочки. Керівники району побажали усім миру і стабільності.

Відбулася церемонія нагородження учасників АТО/ООС: відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» вручено ще 2 нашим землякам, які боронили східний кордон України, та 6 з них нагороджено спільними грамотами райдержадміністрації, райради, грамотами селищної ради. 

Пам'ять  про тих, хто віддав своє життя за захист Вітчизни та за мир в Україні,  учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

Потім учасників АТО запросили на солдатську кашу.

 
Наверх ↑