На Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь буде представлена Полтавщина

Версія для друкуВерсія для друку

На Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь буде представлена Полтавщина

 

03-04 жовтня 2019 року в Житомирі заплановане проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, під час якого буде представлена Полтавська область.

Захід є масштабним та важливим для розвитку та інтенсифікації українсько-білоруських відносин, взаємовигідного торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між державами.

Форум спрямований на налагодження та зміцнення прямих зв’язків на рівні областей, міст та господарюючих суб’єктів.

Програма заходу передбачає пленарну частину, панельні дискусії на різні теми, конференції та B2B-зустрічі між компаніями, а також неформальне спілкування українських та білоруських учасників.

Крім того, під час Форму будуть проведені виставка великогабаритної техніки, виставка декоративно-прикладного мистецтва та ярмарок продукції.

Участь у форумі дозволить представникам бізнесу презентувати білоруським партнерам економічний потенціал власних підприємств, встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на ринку Республіки Білорусь.

Більше інформації про захід, програму та план роботи Форуму можна знайти за наступним посиланням: http://oda.zht.gov.ua/main/drugyj-forum-regioniv-ukrayiny-ta-bilorusi/

Наверх ↑