На Хорольщині офіційно представили нового голову районної державної адміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

На Хорольщині офіційно представили нового голову районної державної адміністрації 

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков здійснив робочу поїздку до Хорольського району. В межах поїздки він представив голову Хорольської районної державної адміністрації. Ним став Роман Гловацький.

Євген Греков привітав його з призначенням та побажав плідної роботи на користь громади Хорольщини, водночас звернув увагу на низку питань, які керівник району має визначити як першочергові. Заступник голови ОДА зазначив, що потрібно покінчити з бездіяльністю на певних напрямках роботи в районі та в найкоротші строки провести аудит роботи державних структур району. Також говорилось про подальші кроки на шляху впровадження реформ, ініційованих Президентом України та Урядом держави.

Роман Гловацький окреслив подальші пріоритети в роботі та запевнив, що, працюючи на посаді голови РДА, він буде докладати максимум зусиль, щоб люди з впевненістю дивились в майбутнє, а громада Хорольщини була успішною й розвивалася.

Довідка: Роман Гловацький народився 11 грудня 1981року в м. Хорол. Закінчив Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка за спеціальністю вчитель фізичної культури і валеології. З 2003 по 2015 р працював вчителем фізичного виховання Хорольської гімназії. З 2015 року до цього часу заступник голови Хорольської районної ради.

За матеріалами Хорольської РДА.

Наверх ↑