Нарада з питання реалізації політики енергозбереження

Нарада з питання реалізації політики енергозбереження

13березня перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Граменко провів робочу нараду з керівниками закладів освіти, культури та охорони здоров’я, спеціалістами сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації щодо Плану скорочення та заміщення споживання природного газу на 2019 рік.

В ході засідання обговорили пропозиції щодо заходів, які будуть впроваджені на підпорядкованих об’єктах соціальної сфери у поточному році, зокрема роботи із встановлення котлів на альтернативних видах палива.

Під час проведених обговорень визначені ключові об’єктивні та суб’єктивні фактори, що впливають на вирішення даних завдань, наміченішляхи реалізації заходів із скорочення та заміщення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери.