Обговорили результати діяльності комунального підприємства «Чорнухи комунгосп»

Обговорили результати діяльності комунального підприємства «Чорнухи комунгосп»

04жовтня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Миколи Граменка за участі голови районної ради Надії Кривчун, начальника фінансового управління райдержадміністрації Валентини Лукашенко, завідувача сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Раїси Буряк, селищного голови Олександра Василенка, директораКП «Чорнухи комунгосп» Олега Шевченка та фахових працівників комунгоспу проведено нараду з питання роботи комунального підприємства «Чорнухи комунгосп» Чорнухинської районної ради.

Під час проведених обговорень результатів діяльності комунального закладу визначені ключові економічні та екологічні проблеми, які критично позначаються на можливості стабільного та якісного надання житлово-комунальних послуг, зокрема з водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, а також об’єктивні та суб’єктивні фактори, що впливають на фінансово-господарський стан підприємства. Було акцентовано увагу на процесі удосконалення нормативно-правового забезпечення та економічно обґрунтованих тарифів у сфері діяльності КП «Чорнухи комунгосп».

За підсумками наради дано відповідні доручення.