Обговорили виконання заходів щодо запобігання корупції у райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

Обговорили виконання заходів  щодо запобігання корупції у райдержадміністрації

 

15 липня 2019 року у першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Граменка за участі заступника голови райдержадміністрації Владислава Бибика, керівника апарату райдержадміністрації Олени Самойлік відбулася нарада для державних службовців апарату райдержадміністрації, на якій розглянуто питання  про  виконання заходів  щодо запобігання корупції у райдержадміністрації.

Із доповіддю виступив головний спеціаліст-юрисконсульт апарату райдержадміністрації Іван Назаренко, який детально проаналізував виконання Плану заходів щодо запобігання корупції на 2019 рік, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.04.2019 року № 37. Було відмічено, що до цивільної, дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності за корупційні правопорушення та правопорушення, пов’язані з корупцією, державні службовці райдержадміністрації  та посадові особи органів виконавчої влади не притягувалися.

Також він відповів на ряд запитань,  зокрема про мінімізацію корупційних ризиків у райдержадміністрації, щодо захисту викривачів корупції в Україні та інші.

Наверх ↑