Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році

Версія для друкуВерсія для друку

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання  (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного  бюджету в 2019 році.

Порядок проведення конкурсу регламентується Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).

 

1. Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

територіальна оборона, допомога ЗСУ, сприяння у підтримці громадського порядку на території області, захист прав і свобод громадян;

формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки;

підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їх участі у реалізації державної політики на місцевому рівні;

підвищення рівня екологічної обізнаності та проведення заходів з охорони довкілля;

підтримка творчо обдарованих дітей та молоді;

захист прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;

популяризація культурної спадщини, народних традицій та духовності, підтримка актуальних тенденцій сучасного мистецтва;

розвиток туристичної привабливості Полтавщини.

 

2. Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації можуть бути підтримані наступні види діяльності:

проведення семінарів, тренінгів, навчань, конференцій, форумів, пленерів;

виготовлення друкованої, сувенірної продукції, інформаційних та методичних матеріалів;

виставкова діяльність;

виготовлення та розміщення соціальних роликів та соціальної реклами; проведення правоосвітніх, масових заходів, акцій, фестивалів.

 

3. Вимоги до конкурсної пропозиції.

Для участі у конкурсі громадські об’єднання подають конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена державною мовою, у друкованому та електронному вигляді у форматі *.pdf.

Паперова версія конкурсної пропозиції має бути віддрукована машинним способом на аркушах паперу форматом А4 без обмеження кількості аркушів. Конкурсна пропозиція та додатки до неї мають бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою інституту громадянського суспільства (у разі наявності) та підписом керівника організації.

 

4. Орієнтовний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу) – до 40,0 тис. грн.

 

5. Строк подання конкурсних пропозицій:

конкурсні пропозиції подаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дня оприлюднення 01 вересня 2018 року оголошення про конкурс на офіційному веб-сайті Полтавської обласної державної адміністрації та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

 

6. Конкурс проводиться у такі строки:

перший етап: індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій – 7 (сім) календарних днів від останнього дня прийому конкурсних пропозицій;

другий етап: відкритий захист конкурсних пропозицій - 10 (десять) календарних днів від останнього дня прийому конкурсних пропозицій;

третій етап: індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій шляхом проставлення балів - 3 (три) календарних дні від дня відкритого захисту конкурсних пропозицій.

 

7. Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09-00 до 12.00 та з 13.00 до 16-00, за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 45, каб. 533. 

______________________________________________________________________

 

ДОДАТКИ

 

1. ФОРМА ЗАЯВИ на участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році.

2. Опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

Наверх ↑