Полтавщину відвідали представники місії проекту USAID

Версія для друкуВерсія для друку

Полтавщину відвідали представники  місії проекту USAID

Ураховуючи, що Полтавську область визнано лідером у здійсненні медичних реформ в Україні, нещодавно група експертів Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» прибула до обласного центру з важливою місією.

Керівник Проекту Ната Аваліані відзначила, що Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USIAD) і виконується компанією «Делойт Консалтінг Оверсіз Проджектс». Він надає технічну підтримку на національному та регіональному рівнях у здійсненні реформи охорони здоров’я.

Під час  візиту до Полтавщини експерти  ознайомилися з позитивним досвідом системних змін у діяльності галузі охорони здоров’я та підготовки стратегічного плану діяльності сформованих госпітальних округів, а також етапність трансформації діяльності первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги та формуванням госпітальних округів. Стосовно зазначених питань поінформував директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

Проект планує надати максимальну допомогу в розробці стратегічного плану розвитку госпітальних округів, підготовки кадрів тощо. Також  надаватиметься підтримка у створенні та розвитку госпітальних округів, впровадженні нових методів капітації, розвитку систем E-Health та комунікації.

Під час візиту експерти Проекту також ознайомилися з роботою профільних відділень Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського, поспілкувалися з керівництвом Департаменту охорони здоров’я, представниками від  обласних та міських лікувально-профілактичних закладів та Південного госпітального округу

Наверх ↑