Презентація книги «Реабілітовані історією»

Презентація книги «Реабілітовані історією»

Днями в Чорнухинській центральній районній бібліотеці ім. Г.С.Сковороди відбулася презентація 7-го тому книги «Реабілітовані історією. Рівненська область».

Здавалося, яке відношення має  книга про репресованих жителів Рівненської області до Чорнух. У книзі вміщено автобіографію адміністративного старшини військового міністерства Української Народної Республіки Оникія Богуна, уродженця с. Білоусівка.

Після вступного слова завідуючої відділом обслуговування користувачів бібліотеки Ольги Улізько  розпочалося театралізоване дійство. Присутні прослухали рядки з автобіографії Оникія Богуна у виконанні Миколи Булди, переглянули інсценізацію зустрічі малого Оникія в садибі Русинових.

На презентації виступили голова районної ради Надія Кривчун, голова  райдержадміністрації Олег Ковган, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, Білоусівський сільський голова Анатолій Швець, директор Чорнухинської центральної районної бібліотеки Микола Булда, краєзнавець з с. Білоусівка Василь Голосник, кандидат історичних наук, уродженець с. Сухоносівка Вадим Назаренко, голова громадського об’єднання  «Чорнухинське земляцтво», голова Громадської ради при райдержадміністрації Микола Лисенко.

З цікавістю слухали присутні розповідь нащадка Оникія Богуна  Вячеслава Редька, який разом з матір’ю багато зробив по відновленню доброго ім’я Оникія Богуна, активного учасника Української революції 1917-1921 років та зібрав на презентацію книги більше 10 нащадків родоводу.

Народний самодіяльний  чоловічий квартет «Пісенне джерело» Харсіцького сільського будинку культури  виконав козацькі пісні.