Привітали працівників соціальної сфери

Привітали працівників соціальної сфери

Минулої п’ятниці в районному Центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери, який відповідно до Указу Президента України відзначається в першу неділю листопада. Соціальних працівників Чорнухинщини привітали зі святом голова районної ради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації  Владислав Бибик.

Керівниками району  щиро подякували соціальним працівникам району, які допомагають ветеранам, літнім людям, особам з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам, малозабезпеченим та безробітним громадянам долати життєві негаразди, а також вручили окремим з них грамоти Департаменту соціального захисту облдержадміністрації, райдержадміністрації, райради, подяку.

Учасники художньої самодіяльності районного Центру культури і дозвілля підготували святковий концерт.