Привітали сім'ї зі святом

Привітали сім'ї зі святом

Вже стало традицією щороку в Міжнародний день сім'ї вітати сім'ї з дітьми, які проживають в Чорнухинському районі.

Так і цього року дві прийомні сім'ї та одну багатодітну, які проживають в селищі Чорнухи, вітали директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Приймак, соціальний педагог Людмила Лисенко, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Яцюк та інспектор з ювенальної превенції Чорнухинського відділення поліції Ольга Куц.

Прийомним та багатодітним батькам висловлено велику вдячність за їхню щоденну нелегку, але таку почесну місію. Адже бачити радісні дитячі очі та щирі усмішки – справжнє щастя.

Діти із задоволенням розповідали про своє життя, успіхи, інтереси, цікаві історії дитинства. Спілкування пройшло в дружній атмосфері.

Всі діти отримали корисні подарунки та солодощі.