Привітали жінок Чорнухинщини зі святом весни

Привітали жінок Чорнухинщини зі святом весни

5 березня 2020 року  в Центрі культури і дозвілля відбулися урочистості та естрадно-розважальний концерт «Зі святом Вас! Прекрасна половино!» за участі керівників району.

Зі святом весни  жінок  Чорнухинщини сердечно привітали голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун, селищний голова Олександр Василенко, депутат обласної ради Василь Стасовський, відзначивши їх  значний вклад  у примноженні здобутків  району, адже жінки –     основа трудових колективів в освіті, медицині, культурі, побутовому обслуговуванні, торгівлі, комунальному господарстві та інших сферах, побажали любові та поваги, достатку в родинах, підтримки чоловіків, миру на українській землі.

Відбулася вручення кращим працівницям установ і організацій спільних грамот райдержадміністрації та райради, грамот виконкому селищної ради і, звичайно ж, квітів як нагородженим, так  і  присутнім в залі жінкам.

А гарний настрій всім присутнім на святі подарували учасники  естрадно-розважального концерту.