Привітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дорогі працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ви завжди були й будете яскравим втіленням добра, милосердя, гуманізму, людської гідності, взірцем духовності та любові до ближнього.

Переконані, що ваше самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов’язку, чуйність та індивідуальний підхід до кожного стануть надійною підтримкою для тих, хто опинився у нелегкій життєвій ситуації, стануть запорукою розбудови демократичного громадянського суспільства.

Бажаємо родинного затишку, міцного здоров’я, добра та благополуччя! Нехай вдячність та шана полтавців завжди будуть нагородою за ваше невтомне служіння іншим, додають життєвої наснаги та енергії!