Привітання з Днем Гідності та Свободи

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи!

У цей день ми вшановуємо громадянську мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданість ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.

Уроки боротьби за свободу і гідність доводять, що від кожного з нас залежить, в якій країні житимемо ми і наші нащадки. Лише в єдності ми зможемо досягти виплеканої поколіннями мети – жити у вільній, демократичній, економічно і культурно багатій країні.

Сьогодні ми віддаємо шану Героям Небесної Сотні, усім українським  воїнам, які демонструючи мужність та патріотизм, надійно стоять на захисті наших східних кордонів, боронять мир та спокій українців.

Бажаємо мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту!

Олег КОВГАН,                                                                       Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                                 голова районної ради.