Привітання з днем Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Cил України

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дорогі  ветерани!

Вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Український народ пишається своїм військом, адже лише міцна та боєздатна армія може гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті.

Сучасні Збройні Сили України – це заслуга мільйонів наших співвітчизників, справжніх патріотів, які щоденно роблять свій внесок у розбудову українського війська: захищаючи державні кордони на передовій, підвищуючи свою майстерність на військових полігонах, працюючи на підприємствах оборонної галузі.

Ми щиро вдячні кожному захиснику України, який, демонструючи  високий професіоналізм, мужність та самопожертву, гідно виконує свій військовий і громадянський обов’язок, стоїть на варті незалежності та територіальної цілісності держави.

Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, особистих і професійних досягнень, миру, добра та благополуччя!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної