Про роботу Чорнухинського РС УДМС України в Полтавській області за І півріччя 2019 року

За 6 місяців 2019 року до Чорнухинського РС УДМС України в Полтавській області для оформлення паспорта громадянина України надійшло 258 заяв, для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон  - 248 заяв. Для порівняння, за такий самий період часу 2018 року заяв про оформлення паспорта громадянина України надійшло 148 та для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 335.

1 липня 2019 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Відповідно до внесених змін, з 1.07.2019 року збільшилася вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм – паспорта громадянина України (ID-картка), паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також біометричних посвідок для іноземців – на тимчасове та постійне проживання. Водночас змінилася вартість бланків вказаних документів.

Вартість оформлення документів зросла вперше, починаючи з 2016 року. Таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів у 2019 році. До уваги громадян, які здійснили оплату адміністративного збору з метою отримання послуги, але не встигли оформити документ до 30 червня 2019 року. Для таких осіб передбачено можливість здійснити доплату для отримання адміністративної послуги.