111

Про стан проходження весняної повені та пропуску льодоходу на території Чорнухинського району

Про стан проходження    весняної повені та пропуску льодоходу  на території Чорнухинського району

02 квітня голова райдержадміністрації Олег Ковган  провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання про стан проходження    весняної повені та пропуску льодоходу  на території Чорнухинського району.

Про ситуацію в районі поінформували начальник Чорнухинського районного сектору Головного управління ДСНС України  в Полтавській області, заступник голови комісії Анатолій Дяченко, начальник  Чорнухинської філії  ПАТ «Полтаваобленерго» Олександр Левченко, директор КП «Чорнухи комунгосп» Олег Шевченко. Було відзначено, що найскладніша ситуація поки що виникла  на території Луговиківської та Мелехівської сільських рад, де підтоплено ряд житлових будинків та господарських приміщень, а також на ділянці автодороги Р-16 біля с. Нова Діброва (ускладнений проїзд автотранспорту по автошляху державного значення Кролівець – Конотоп – Ромни – Пирятин ).

На засіданні були прийняті рішення про вжиття невідкладних заходів по забезпеченню життєдіяльності населення району під час весняної повені та пропуску льодоходу.