Публічний звіт голови райдержадміністрації

Публічний звіт голови райдержадміністрації

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» 05 квітня 2018 року під час проведення розширеного засідання колегії райдержадміністрації відбувся публічний звіт голови Чорнухинської райдержадміністрації Олега Ковгана за підсумками роботи у 2017 році, на якому були присутні представники Громадської ради при райдержадміністрації, професійних спілок, засобів масової інформації, селищний, сільські голови, керівники установ і організацій.

Олег Володимирович ознайомив присутніх із здобутками району за 2017 рік у розрізі галузей, з проблемами, які доводиться спільно вирішувати органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, подякував голові районної ради Надії Кривчун, сільським, селищному головам, депутатам рад усіх рівнів за співпрацю, адже без порозуміння і допомоги одне одному не можлива ефективна робота.

Першочерговими завданнями залишаються: покращення стану доріг на території району, збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, залучення інвестицій в економіку та розвиток інфраструктури населених пунктів району, створення об’єднаної  територіальної громади, реформування освітньої та медичної галузей.

Начальник відділу агропромислового  розвитку райдержадміністрації Олександр Ожуг поінформував присутніх про стан підготовки господарств району до проведення комплексу весняно-польових робіт. Доповнив інформацію даними по СТОВ «Перемога» його директор Павло Трейтяк.

На колегії було  підбито підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік та стан виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України і Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої  влади, розпорядженнями та дорученнями голови райдержадміністрації за підсумками 2017 року.