Реорганізація/оптимізація мережі поштового зв’язку

Реорганізація/оптимізація мережі поштового звязку

4 жовтня відбулася робоча нарада по питанню проведення реорганізації/оптимізації мережі поштового зв’язку області за участю тимчасового виконувача обов’язків начальника Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергія Марчишинець та директора Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Анатолія Рижова.  Провів нараду  виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Микола Граменко. Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, голови та секретарі сільських, селищної рад, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді виступив директор Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрій Рижов, який доніс інформацію про можливості та переваги проведення реорганізації/оптимізації мережі поштового зв’язку області та району зокрема.

Попри те, що більшість відділень Полтавської області працює збитково (із 610 існуючих відділень лише 42 працюють з прибутком), завдання обласної дирекції – зберегти мережу існуючих закладів, щоб забезпечити виплату пенсій та надання інших послуг. Андрій Миколайович досить предметно розповів про нинішній стан справ із функціонуванням закладів, запропонувавши власне бачення подальшого розвитку підприємства. На його думку слід розвивати цю галузь на Полтавщині і для цього вкрай важливо почути побажання та пропозиції від громадськості.

В ході наради активну участь взяли в обговоренні присутні в залі, були задані практичні питання та отримали вичерпну відповідь .