Семінар «Орієнтація на службу в ЗСУ»

Семінар «Орієнтація на службу в ЗСУ»

В рамках співпраці Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з Чорнухинським районним військовим комісаріатом та з  метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення 05 червня 2019 року відбувсясемінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Ілля Лапін,військовий комісар Чорнухинського РВК, інформував учасників семінару про умови проходження військової служби за контрактом, державні гарантії військовослужбовцям, грошове та матеріальне забезпечення, соціальний і правовий захист військовослужбовців згідно з чинним законодавством України.

У Чорнухинській районній філії Полтавського ОЦЗ продовжується роз’яснювальна та агітаційна робота через профорієнтаційні заходи з відбору кандидатів на військову службу за контрактом з числа незайнятого населення.