Шановні чорнушани!

Шановні чорнушани!

Сердечно вітаємо вас з одним із найбільших християнських свят – Днем Святої Трійці.

Ідеали, цінності та культура православ’я є невід’ємною  часткою історії  нашого рідного краю. І ми віримо, що  у цей день світ  стає  кращим, доброзичливішим і світлішим.

Трійця відома в народі ще й як Зелені свята. Наші садиби вбираються в клечання, в хатах пахне лепехою, чебрецем, м’ятою.

Нехай це свято надихає вас, дорогі земляки, на добрі справи, та допомагає у їх здійсненні, а всемилостивий триєдиний Бог вселяє віру в себе, надію у добро, любов до своїх близьких і до України.

Здоров’я всім, злагоди в родинах, а нашій державі — єдності, миру і розквіту!

Юрій САМОЙЛІК,                                                               Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                    голова районної ради.