Шановні медичні працівники Чорнухинщини!

Шановні медичні працівники Чорнухинщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника та безмежну вдячність за сумлінну працю!

Знання і вміння лікаря, який повертає здоров’я, рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант. Адже всі найсучасніші наукові досягнення безсилі, якщо вони не знаходяться в надійних руках професіоналів, які зважено та відповідально ставляться до своєї справи.

У всі часи ваша місія була і залишається однією з наймилосердніших, вона вимагає самопожертвування, особливої уваги і доброти до людей. Тож нехай ваша праця збагачується новим досвідом і добрими справами.

Шановні лікарі, фельдшери, медсестри, санітарки, ветерани галузі охорони здоров'я!

Бажаємо вам особистого щастя, сімейного тепла, невичерпної енергії та оптимізму, злагоди, миру та достатку!

Юрій САМОЙЛІК,                                                               Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                     голова районної ради.