Шановні працівники поліції!

Шановні працівники поліції!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Обравши професію поліцейського, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Впевнені, що ви й надалі з гідністю виконуватимете свій професійний обов’язок, залишатиметеся відданими  справі.

Бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я, щастя,  благополуччя вам і вашим родинам!

Юрій САМОЙЛІК,                                                                                               Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                                                    голова районної ради.