Шановні працівники соціальної сфери Чорнухинщини!

Шановні працівники соціальної сфери Чорнухинщини!

У першу неділю листопада Україна вшановує соціальних працівників. Тож дозвольте щиро привітати вас із професійним святом!

На сьогодні соціальна робота стала невід’ємною  частиною нашого сьогодення.   І в чому б не полягала ваша робота, основна мета  діяльності – допомога людям.  Ви дбаєте про літніх людей, ветеранів, осіб з обмеженими фізичними можливостями, дітей-сиріт, безробітних та малозабезпечених громадян, допомагаєте їм долати життєві негаразди і тим самим реалізуєте  активну соціальну політику держави.

День працівника соціальної сфери – чудова нагода висловити вам вдячність за повсякденну опіку життєвими потребами наших громадян, забезпечення їх соціального захисту, реалізацію соціальних програм.

Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, невичерпної життєвої енергії,  успіхів у роботі, заслуженої поваги та вдячності людей, яким ви надаєте послуги.

Олег Ковган,

голова райдержадміністрації