Шановні земляки!

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України  – одним із визначальних державних свят суверенної України. Цього року виповнюється 24 роки з  часу прийняття Верховною Радою України 28 червня 1996 року Конституції України.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

В цьому році День Конституції України співпав з одним із найяскравіших та динамічних свят Днем молоді, який відзначається щорічно в останню неділю червня.

Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість це прекрасна пора, коли відкриті тисячі доріг і будь-яка справа до снаги.

Молодому поколінню українців продовжувати розбудову нашої державності, дбати, щоб задекларовані Конституцією України права стали реальністю, щоб люди почувалися захищеними і впевнено дивилися у майбутнє.

Шановні земляки, шановна молодь!

З нагоди свят бажаємо усім щасливої долі, родинної злагоди, успіхів у навчанні і роботі, миру, добробуту, міцного здоров’я, щоб втілити в життя все задумане.

Юрій САМОЙЛІК                                                                Надія КРИВЧУН

голова райдержадміністрації                                          голова районної ради