ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЧОРНУХИНЩИНИ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЧОРНУХИНЩИНИ!

22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

День Соборності України — це нагадування про те, що сила нашої держави — в єдності українських земель. Заради цієї високої мети, заради миру і спокою на нашій землі, заради процвітання України, ми повинні  згуртуватися і гідно пройти нелегкий шлях випробувань.

Щиро вітаємо вас із Днем Соборності України!

Сердечно бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Олег КОВГАН,                                                           Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                      голова районної ради.