Шановні журналісти!

Шановні журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Від вашого об’єктивного та неупередженого висвітлення подій великою мірою залежить формування громадського світогляду, адже недарма вас називають четвертою владою.

На сторінках газети, в ефірі районного радіомовлення ви оперативно інформуєте  жителів Чорнухинщини про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, області, про важливі події в нашій державі. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис нашого краю.

Міцного здоров’я вам, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, нових цікавих тем,  творчої наснаги.

Юрій САМОЙЛІК,                                                                Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                     голова районної ради.