Щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля» триває

Щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля» триває

10 травня перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Граменко провів  робочу нараду з членами організаційного комітету щодо проведення щорічної Всеукраїнської акції«За чисте довкілля» та Дня благоустрою території району,в ходіякоїпроаналізовано станвиконання заходів з благоустрою та озеленення, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.04.2018 року № 92.

Протягом квітня проведено більшу частину заходів, зокрема: упорядковано кладовища, братські могили, меморіальні комплекси, місця почесних поховань, парки та сквери; проведено ліквідацію стихійних сміттєзвалищ; прибрано прибудинкові території, квітники, газони; побілено дерева та виконано ряд інших робіт. 21 квітня відбувся День благоустрою територій населених пунктів району.

Наразі працівниками підприємств, установ та організацій району проводяться роботи по упорядкуванню територій у смугах відводу   автомобільних доріг, зокрема вздовж дороги загального користування державного значення /Р-60/Кролевець–Конотоп–Ромни–Пирятин.