«СИЛА НЕСКОРЕНИХ» - КЛІЄНТИ ПРОБАЦІЇ ЧОРНУХИНЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА

«СИЛА НЕСКОРЕНИХ» - КЛІЄНТИ ПРОБАЦІЇ ЧОРНУХИНЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА

13жовтня 2020 року, за ініціативи волонтера пробації Чорнухинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Олександра Лазоренка було організовано семінар до Дня захисника України на тему: «Сила нескорених» для суб’єктів пробації та залучено для його проведення, начальника відділу «Чорнухинського бюро правової допомоги» Жанну Шульгу та соціального педагога Чорнухинського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Людмилу Лисенко. Даний семінар проведено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.

На початку заходу Жанна Шульга повідомила присутнім про історію виникнення свята, датою заснування якого є 14 жовтня 2014 року. Під гаслом – «Сила нескорених» українці вперше відзначали свято Дня захисника України 14 жовтня та в подальшому щорічно відзначається  в Україні саме цього дня  у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Людмила Лисенко розповіла, що День захисника України нероздільно пов’язане із розвитком війська та військових традицій. Традиції в житті суспільства і окремої людини відіграють важливу роль. На їх основі створюються моральні ідеали, принципи, переконання і норми, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. У свою чергу ставлення людини до країни уособлюється у таких поняттях, як “Вітчизна”, “Батьківщина”, а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її ціною власного життя.

На завершення зустрічі волонтер пробації Олександр Лазоренко, побажав усім захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще з великою надією висловив переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!