Соборна, Вільна, Неподільна моя ти ненько, Україна

Соборна, Вільна, Неподільна моя ти ненько, Україна

«Соборна, Вільна, Неподільна моя ти ненько, Україна». Під таким гаслом 22 січня 2020 року  в приміщенні  КЗ "Центр культури і дозвілля" відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України та дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Присутніх із цією знаменною подією привітали  голова райдержадміністрації Олег Ковган та голова Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко. У виступах було наголошено на тому, що події 100-річної давнини відіграли важливу роль в історії українського державотворення. Ці події увінчали прагнення українців жити у своїй єдиній європейській державі. Любов до рідного краю та батьківщини повинна згуртувати українців для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України.

Працівники та учасники художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля привітали присутніх змістовною тематичною концертною програмою.