Соціальна підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Версія для друкуВерсія для друку

Соціальна підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

 

Чорнухинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  постійно надає різні види соціальних послуг сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей.

Станом на сьогодні на обліку центру перебуває 18 сімей, в яких виховується 44 малолітніх дітей.

Спеціалісти та фахівці із соціальної роботи спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації та інспектором ювенальної превенції обстежують умови проживання дітей, перевіряють стан виконання батьками своїх батьківських обов'язків, проводять профілактичні бесіди з батьками та неповнолітніми про шкідливість куріння та алкоголю, про наслідки вчинення правопорушення та злочину, надають психолого-педагогічні консультації щодо навчання та виховання дітей, проводять інформаційно-просвітницьку роботу, здійснюють соціальний супровід.

Центр соціальних служб постійно проводить благодійні акції "Милосердя" по збору речей для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Завдяки цій ініціативі та небайдужому ставленні чорнушан, які долучилися до акції, члени сімей постійно отримують сезонний одяг, взуття, іграшки, постільну білизну та інші речі домашнього вжитку.

 

Наверх ↑