Свято духової музики «З Україною в серці!»

Версія для друкуВерсія для друку

Свято духової музики «З Україною в серці!»

 

07 травня 2019 року в селищі Чорнухи відбулося традиційне свято духової музики «З Україною в серці!», присвячене 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Участь у святі взяли зразковий духовий оркестр районного центру культури і дозвілля та самодіяльний духовий оркестр «Чорнухи» ( керівник   Олександр Ковган).

Мелодійними звуками мідних інструментів зачаровували присутніх учасники духових колективів, які  продемонстрували високу виконавську культуру, чистоту звучання та технічну вправність. У їхньому виконанні звучали твори вітчизняних та зарубіжних композиторів, твори на військово-патріотичну тематику.

 На святі духової музики свої пісенні та хореографічні дарунки презентували широкій глядацькій аудиторії  учасники художньої самодіяльності районного Центру культури і дозвілля та учні опорного закладу «Чорнухинська  загальноосвітня школа I-III ступенів ім. Г.С.Сковороди».

Привітали учасників та гостей свята з наступаючим Днем перемоги голова районної ради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, селищний голова Олександр Василенко. Вони подякували духовим колективам за чудову гру та приємні хвилини спілкування з музичним мистецтвом, вручили їм подяки райдержадміністрації та районної ради.

         На святі відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» вручено офіцеру Анатолію Коломійцю.

         Потім до присутніх звернувся депутат Полтавської обласної ради, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Василь Стасовський та принагідно вручив духовому оркестру «Чорнухи» сертифікат на суму 30 тис. грн. від благодійного фонду «Баришівська зернова компанія» для оновлення та придбання нових інструментів.

Цього дня усі учасники свята отримали солодкі подарунки.

 

Наверх ↑