У Чорнухах відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

У Чорнухах відбулися заходи з нагоди Дня  пам’яті та примирення

8 травня, у День пам’яті та примирення, в Чорнухах відбулися урочиста хода за участі керівників району, представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій райцентру, районної організації ветеранів, молоді, покладання квітів до меморіалу «Скорботна мати», мітинг-реквієм.

До учасників мітингу звернулися голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун, заступник військового комісара, начальник відділення комплектування  Чорнухинського райвійськкомату Дмитро Коваленко. Виступаючі наголосили, що Друга світова війна  – непоправна трагедія в історії людства, в історії України. Вона забрала мільйони життів.  Тому завжди треба пам’ятати про тих, хто не повернувся з війни, хто ціною власного життя наближав перемогу. Ветеранів з кожним роком стає все менше і менше. Ми повинні піклуватися про них і гідно вшановувати за їх подвиг.

Присутні вслухаються в імена чорнушан навічно вписаних до «Книги вічної слави». Вони не повернулися з війни, але кожного року вони з нами... Їм судилося безсмертя, щоб життя тривало...

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні хвилиною мовчання. Пролунав трикратний салют із рушниць.