У Чорнухах відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

У Чорнухах відбулися заходи з нагоди Дня  пам’яті та примирення

Сьогодні в селищі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення. Керівники району, представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій райцентру, райвійськкомату, учасники АТО, учнівська молодь пройшли центральною вулицею Чорнух до меморіалу «Скорботна мати», де відбулося покладання квітів та мітинг-реквієм.

До учасників  мітингу звернулися голова райради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, селищний голова Олександр Василенко, військовий комісар  Чорнухинського райвійськкомату, полковник Ілля Лапін. Виступаючі наголосили, що Друга світова війна  – непоправна трагедія. Вона забрала мільйони людських життів. Величезні втрати були і серед мирного населення.  Тому завжди треба пам’ятати про тих, хто не повернувся з війни, хто ціною власного життя заплатив за перемогу. Ми повинні піклуватися про  ветеранів, гідно вшановувати їх подвиг. І сьогодні українські воїни самовіддано відстоюють незалежність і територіальну цілісність країни, охороняють спокій мирних громадян.

Було зачитано «Книгу вічної слави», в яку записані імена чорнушан, які не повернулися з війни.   Їм судилося безсмертя, щоб життя тривало...

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

Пролунав трикратний салют із рушниць.