У Чорнухах відбувся районний марш-парад духових оркестрів та свято духової музики «З Україною в серці!»

У Чорнухах відбувся районний марш-парад духових оркестрів та свято духової музики «З Україною в серці!»

07 травня 2018 року в селищі Чорнухи пройшов районний марш-парад духових оркестрів і традиційне свято духової музики «З Україною в серці!».

Участь у святі взяли зразковий духовий оркестр районного центру культури і дозвілля, керівник Олександр Ковган, народний духовий оркестр Гільцівського сільського будинку культури, керівник Олексій Кучерявий.

06 травня 2018 року ці колективи брали участь у обласному марш-параді духових оркестрів та святі духової музики на відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в рамках якого захистили свої почесні звання, здобувши кожен у своїй номінації відповідно III та II місця.

Справжнім сюрпризом та подарунком для глядачів став виступ на святі новоствореного самодіяльного духового оркестру «Чорнухи», керівник Олександр Ковган. Колектив утворився лише у кінці минулого року, а його учасники – випускники Чорнухинської початкової спеціалізованої школи естетичного виховання минулих років.

Мелодійними звуками мідних інструментів зачаровували присутніх учасники духових колективів, які  продемонстрували високу виконавську культуру, чистоту звучання та технічну вправність. У їхньому виконанні звучали твори вітчизняних та зарубіжних композиторів, твори на військово-патріотичну тематику.

На святі духової музики свої пісенні та хореографічні дарунки презентували широкій глядацькій аудиторії  учасники художньої самодіяльності районного Центру культури і дозвілля.

Привітали учасників та гостей свята  голова райдержадміністрації Олег Ковган та заступник голови райради Микола Турчин.  Вони подякували учасникам духових колективів за чудову гру та приємні хвилини спілкування з музичним мистецтвом, вручили їм подяки райдержадміністрації та районної ради.

Цього дня усі учасники свята отримали солодкі подарунки.