У Чорнухах відсвяткували День української вишиванки «Чорнухинщина вишивана»

У Чорнухах відсвяткували День української вишиванки «Чорнухинщина вишивана»

17 травня 2018 року у центрі селища Чорнухи відбулося свято вишиванки «Чорнухинщина вишивана», приурочене Всесвітньому дню вишиванки, який традиційно проходить в Україні у третій четвер травня. Захід розпочався  парадом вишиванок. Центральною вулицею селища, з вишитими рушниками, пройшли учасники заходу: керівники району, вихованці закладів дошкільної освіти, викладачі та учні закладів загальної середньої освіти, представники установ та організацій райцентру, мешканці та гості селища, яких налічувалося близько 200 чоловік.

Продовжили свято на центральній площі у центрі Чорнух. З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Олег Ковган та голова районної ради Надія Кривчун. Вони подякували усім, хто цього дня одягнув вишиванку та прийшов на свято, побажали усім миру, процвітання та злагоди.

Під час проведення святкових заходів учасники художньої самодіяльності районного Центру культури і дозвілля та вихованці дитячого садочку «Берізка», учасники художньої самодіяльності будинку дитячої та юнацької творчості подарували глядачам цікаву тематичну концертну програму.

В рамках  дня української вишиванки також проведено  традиційну  ярмарку-продаж українських сувенірів та страв. Тут  торгували виробами ужитково-прикладного мистецтва, вишивкою  бісером, виробами з дерева та лози, смачними українськими варениками, випічкою та узваром.  Цього року участь в ярмаркуванні взяли: дитячий садок «Берізка», територіальний центр соціального обслуговування, Будинок дитячої та юнацької творчості спільно з районною станцією юних натуралістів, Постав-Муківська та Білоусівська сільські ради.

Свято вишиванки у селищі Чорнухи проходить вчетверте і вже стало традиційним.