У Чорнухах вшанували пам'ять жертв політичних репресій

У Чорнухах вшанували пам'ять жертв  політичних репресій

Заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв політичних репресій, 80-их роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років у Чорнухах розпочалися скорботною ходою працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників підприємств, установ, організацій райцентру, учнів та вчителів Чорнухинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, громадськості від приміщення Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди до Кургану скорботи в пам'ять жертв Голодомору. Там до меморіальної дошки «Жертвам політичних репресій» голова райдержадміністрації Олег Ковган, заступник  голова райради Микола Турчин  поклали квіти, запалили лампадки.

Відкрив мітинг-реквієм селищний голова Олександр Василенко.

Директор Чорнухинської центральної районної бібліотеки ім. Г.С.Сковороди, заслужений працівник культури України Микола Булда поділився з присутніми спогадами про свого репресованого діда Івана Лукича Булду, біль від втрати якого не притупилася і через роки...

Про трагічні сторінки в історії нашого народу, гнітючу атмосферу  тих страшних часів, коли під колесами репресивної машини гинули тисячі ні в чім неповинних людей, розповів учитель історії Чорнухинської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів ім. Г.С.Сковороди Віктор Загородній. Учнівська молодь як ніхто інший  повинна знати минуле, щоб не допустити повторення трагедії в майбутньому.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв політичних репресій.