У Полтаві продовжують відновлювати ділянку траси Київ – Харків у межах міста

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві продовжують відновлювати ділянку траси Київ – Харків у межах міста

 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький та директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖГГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан перевірили стан ремонтних робіт дороги М-03 Київ – Харків у межах міста Полтави.

В обласному центрі ділянка траси М-03 Київ – Харків вже більше 5 років залишається проблемною для місцевих жителів і гостей міста. Ремонт цієї частини автошляху ініціював голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

– Ця ділянка – це обличчя Полтави. І для нас дуже важливо, щоб і гості міста, і місцеві автомобілісти бачили якісне асфальтове покриття, а не суцільні ями. Тим паче це питання не тільки комфорту, а й безпеки, – наголосив Валерій Головко.

– Проінспектували ремонт ділянки Київ – Харків у межах Полтави. Ця частина дороги понад 5 років є найпроблемнішою для полтавців та гостей міста. Хто їздить за кермом, той мене розуміє. Погода радує, тож, думаю, що найближчим часом цю ділянку дороги цілковито доведуть до ладу. Очікуємо на результат, – говорить Андрій Пісоцький.

Ремонт розпочали у кілька етапів ще з минулого року. Зараз він триває зі сторони виїзду до Харкова. Ця ділянка автошляху була у жахливому стані.

– Для нас важливо, аби був якісний результат. Автошлях повинен витримувати навантаження великовагових автомобілів. Тому принципово, аби покриття було якісним. Із підрядниками постійно спілкуємось, перевіряємо стан виконаних робіт. Думаю, що найближчим часом ми побачимо результат роботи. Чекаємо підтримки і від міської влади, – зазначає Тимофій Голбан.

Нині підрядники підсилюють основу дороги, а потім кластимуть нове асфальтобетонне покриття. Загальна товщина покриття сягатиме більше, ніж 5 см. Також у ході проведення робіт використають георешітку. Вона являє собою каркас для шарів асфальтобетону. Георешітка має великий термін експлуатації та екологічна у використанні.

Нагадуємо, що ця ділянка дороги перебувала на балансі міста. Полтавська ОДА з початку 2018-го опікується лише місцевими дорогами, тому не мала права самостійно проводити роботи. Адміністрація отримала дозвіл від Управління ЖКГ міста для цього. Потім розробила проектну документацію та провела тендер для капітального ремонту цієї ділянки траси.

Полтавська ОДА

Наверх ↑