У Полтаві триває обласний етап спартакіади серед збірних команд державних службовців

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві триває обласний етап спартакіади серед збірних команд державних службовців

 

В обласному центрі триває ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців області. У змаганнях беруть участь 26 команд. Виборюють першість у міні-футболі (стадіон «Динамо», ПНПУ імені В.Г. Короленка, ПДАА), волейболі (СДЮСШ №2), настільному тенісі (СК «Зеніт»), шахах і шашках (шахово-шашковий клуб).

Урочисте відкриття турніру пройшло на стадіоні «Динамо». Привітав команди із початком змагань начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький. Він вручив кубки та грамоти призерам і переможцям обласного місячника з ремонту й облаштування спортивних споруд, який проводили у квітні поточного року. Третє місце посів Решетилівський район, друге – Кобеляцький район, а перше – Новосанжарський район.

– Очікуємо сьогодні побачити серйозну боротьбу, за результатами якої буде сформовано збірну області. Вона представить Полтавщину на всеукраїнських змаганнях в Ужгороді. Наш регіон найсильніший у шахах. Минулого року на всеукраїнській спартакіаді ми посіли у цьому виді спорту перші місця в загальнокомандному й особистому заліках, – розповів Олександр Буцький. – Нинішній турнір – це такий селекційний відбір кращих гравців, адже після законодавчих змін у держслужбі, зокрема виключення деяких посад, нам необхідно гідно представити регіон, втримати марку, не пасти задніх і показати не гірші, ніж минулоріч, результати. Тому оргкомітет, судді й тренери пильнуватимуть за відбором і формуванням команди області для участі у фінальному етапі спартакіади.

Переможці ІІ етапу змагань представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців України, яка відбудеться 24-29 вересня в Ужгороді. Нагадаємо, що позаминулого року Полтавщина на загальнодержавному етапі посіла 14 місце, а минулоріч – сьоме.

Наверх ↑