Урочисте вручення довідки про встановлення статусу постраждалого учасника Революції Гідності

Урочисте вручення довідки про встановлення статусу  постраждалого учасника Революції Гідності

7 березня 2018 року за участю голови райдержадміністрації  Ковгана  Олега  Володимировича, голови районної ради Кривчун Н. О., першого  заступника голови райдержадміністрації Граменка М. І., заступника голови райдержадміністрації Бибика В. П., заступника голови районної ради  Турчина М. П. та начальника управління соціального захисту населення  Молдована О. В. відбулося урочисте вручення довідки про встановлення статусу  постраждалого учасника Революції Гідності жителю селища  Чорнухи Саганю Миколі Григоровичу.

Зі словами привітання виступив голова райдержадміністрації Ковган О.В.  та  голова  районної  ради  Кривчун Н.О.

Учасник Революції Гідності Сагань М. Г. поділився спогадами про події, які відбулися на майдані у 2014 році.