Урочисто провели юнаків до Збройних Сил України

Урочисто провели юнаків до Збройних Сил України

Сьогодні біля пам’ятного знаку Державному Прапору України в Чорнухах відбулася  урочиста церемонія проводів на строкову військову службу призовників осіннього призову Олександра Булди з Хейлівщини та Руслана Василенка  з Бубнів.

Вітаючи майбутніх захисників України, військовий комісар Чорнухинського  райвійськкомату полковник Ілля Лапін, голова райдержадміністрації Олег Ковган, командир бригади територіальної оборони Полтавської області підполковник Олександр Ріпенко, Хейлівщинський та Луговиківський сільські голови Василь Білоус, Олексій Лозовий висловили щиру подяку батькам, які виховали справжніх патріотів України. Захист рідної землі зажди був у нашого народу найсвятішим обов’язком, а особливо зараз, коли треба боронити Україну від агресії. Побажали юнакам легкої служби, бути гідними продовжувачами славетних героїчних військових традицій і подвигів українських воїнів.

Голова райдержадміністрації Олег Ковган наголосив, що Олександр і Руслан, їхні родини завжди можуть розраховувати на підтримку з боку влади.

З напутнім словом до призовників звернулися батьки, які побажали миру, любові, здоров’я, гідно служити Україні.

Проводжали, як і належить,  з квітами, подарунками...