В Чорнухах працівникам екстреної медичної допомоги вручили пральну машину

В Чорнухах працівникам екстреної медичної допомоги вручили пральну машину

Сьогодні, 26 червня 2020 року, голова райдержадміністрації Юрій Самойлік та заступник голови райдержадміністрації Ігор Шацький побували у колективі  Чорнухинської підстанції у складі станції  екстреної медичної допомоги № 3 м. Лубни  та вручили корисний подарунок – побутову пральну машину, придбану за сприяння Богодарівського, Куріньківського, Луговиківського сільських голів за кошти сільськогосподарських виробників.

До цього членами колективу неодноразово  піднімалося питання щодо організації прання форменого одягу та інших речей у підрозділі. Голова райдержадміністрації Юрій Самойлік пообіцяв допомогти вирішити дане питання, адже екстрена медична допомога працює на території  Чорнухинського району, обслуговує його населення.

Користуючись нагодою керівники району вручили грамоту райдержадміністрації та райради Тамілі Попівнич, фельдшеру з медицини невідкладних станів (виїзної бригади ЕМД) Чорнухинської підстанції у складі станції  екстреної медичної допомоги № 3 м.Лубни, якою вона була нагороджена до Дня медичного працівника, та побажали колективу успішної роботи.