В Чорнухах відбулися урочистості з нагоди рішення Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України

Сьогодні рівно о 12.00 год. над будівлею райдержадміністрації замайоріли Прапор України та Прапор Європейського Союзу. Прозвучали Державний Гімн України та Гімн Європи «Ода до радості».

До учасників урочистостей, серед яких військовослужбовці, ветерани АТО, представники громадськості райцентру, учнівська молодь, звернулися голова райдержадміністрації Олег Ковган, учасник Революції Гідності Ніна В’язовська.  Було відмічено, що до цього  історичного моменту, щоб мати можливість вільно відвідувати країни Європи, Україна йшла не один рік. Заради європейського майбутнього поклала своє життя Небесна Сотня. Заради збереження суверенітету та територіальної цілісності України, захищаючи європейський вибір і кордони Європи гинуть українці сьогодні на Сході нашої держави...

Перед присутніми виступили учасники художньої самодіяльності районного Центру культури і дозвілля.