В Чорнухах відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення

В Чорнухах відбувся мітинг з нагоди Дня  пам’яті та примирення

08 травня 2017 року,  в День пам'яті та примирення, керівники району разом з ветеранами, учасниками АТО, представниками райвійськкомату, трудових колективів установ, організацій райцентру, громадських об’єднань, учнями Чорнухинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Г.С. Сковороди пройшли центральною вулицею Чорнух до меморіалу «Скорботна мати», де відбулося покладання квітів та мітинг, який відкрив селищний голова  Олександр Василенко.

З нагоди Дня пам'яті та примирення, який проходив під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо», до учасників мітингу звернулися голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун, учасник АТО Володимир Іванов. Було зазначено, що цей день наповнений скорботою за всіма жертвами Другої світової війни, яка коштувала життя мільйонам людей, кожен восьмий з яких українець. Наша нація міцна, згуртована, вистояла під ту війну, 1939-1945 років, вистоїть і під нинішню, яка триває на Сході Україні, де молоде покоління українців захищає рідну землю від ворога, захищає європейський вибір нашого народу. Там, під Авдіївкою, обірвалося життя бойових побратимів Володимира  Іванова. Не сказаними залишилися слова вдячності та гордості за них...

В ці дні ми згадуємо усіх, хто поліг за Батьківщину. Вічна їм честь і слава. Вони завжди житимуть у наших серцях. Вшановуємо і схиляємо голови перед живими ветеранами, які  невблаганно залишають нас.

Традиційно зачитують «Книгу вічної слави» і кожен з присутніх вслухається в прізвища  своїх дідів і прадідів, що не повернулися з війни.

Учасники мітингу вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання. Пролунав трикратний салют із рушниць.

Потім настоятель Свято-Покровської церкви Чорнух Іоан Бондар відслужив  панахиду  за  загиблими.

Під час заходу прозвучали тематичні пісні.