В Галереї мистецтв відкрито третю персональну виставку художньої вишивки Ольги Кривенко

Минулої п’ятниці в Галереї мистецтв Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди відкрилася третя персональна виставка художньої вишивки Ольги Кривенко, на якій презентовано близько сімдесяти виробів.

Присутні могли впізнати роботи, які  вони вже бачили на попередніх виставках, так і помилуватися новими творчими робатами. Це і картини, і біжутерія, і подушки.

Протягом заходу Ольга Кривенко і директор Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди Микола Соляник обмінялися подарунками. Музичний подарунок прозвучав  від Єлизавети Носаль та Валерії Раєвської.

Привітали з  творчою подією в житті майстрині голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун, заступник голови селищної ради  Микола Турчин, в. о. завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Володимир Андрущенко та завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Віталій Кусков. До щирих та численних  привітань на її адресу долучилися рідні, колеги та  друзі.