В навчальних закладах Чорнухинщини відбулося свято «Останнього дзвоника»

В навчальних закладах Чорнухинщини відбулося свято «Останнього дзвоника»

Сьогодні, 26 травня, на свято  «Останнього дзвоника» в загальноосвітні навчальні заклади району завітали представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

Голова райдержадміністрації Олег Ковган  відвідав Хейлівщинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Голова райради Надія Кривчун, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Граменко, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик побували відповідно у Кізлівській, Гілецькій,  Чорнухинській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, а заступник голови райради Микола Турчин у Мокиївському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Вони привітали учнів, педагогів, батьків із цією незабутньою подією, побажали випускникам обрати достойний шлях у житті, завжди пам’ятати про батьків, вчителів, шкільних друзів і про свій рідний чорнухинський край – невичерпне джерело цілющої енергії.